bommeer-logo
 

Bram van Dorp overleden

Geplaatst op 12-04-2020  -  Categorie: Algemeen

Ons oudste lid Bram van Dorp is woensdag 8 april op 96-jarige leeftijd overleden. Wij missen daarmee een markant en betrokken lid van de Bommeer. Als vrijwilliger was hij een aantal keren voorzitter van de jubileumcommissie zoals bij het 75-jarig jubileum in 2011.

Bram was een maatschappelijk betrokken Vlaardinger. Hij was ondernemer en enige tijd voorzitter van de ondernemersvereniging IKV. Bij omroep Vlaardingen maakte hij 32 jaar zijn eigen radioprogramma. Zo interviewde hij menig Bommeerder over de oprichting van de Bommeer in 1936 en het reilen en zeilen van de vereniging tijdens de oorlogsjaren. Ook was hij geïnteresseerd in de vernieuwingen die in onze vereniging de laatste jaren plaatsvonden. In de Algemene Ledenvergaderingen had Bram meestal het laatste woord. Bram was altijd geïnteresseerd in mensen en waar zij zich mee bezig hielden. Hij was ruim 60 jaar lid van de Bommeer. Tot enige jaren geleden was hij nog een fanatiek zeiler en was hij trouwe bezoeker van ons clubhuis.

Wij wensen zijn familie sterkte met dit verlies. Op woensdag 15 april vindt de crematie plaats in besloten kring.

Namens het bestuur, Kees RijkeGemeten  06:50
Temp19°C
WindOZO2 bft
LV87.5  

Laatst bijgewerkt op 26 februari 2019

© WSV De Bommeer (Vlaardingen) 

07:18